טבעות אירוסיןעצות לבחירת טבעות אירוסין


רכישה של טבעות אירוסין היא משימה קשה בעלת משמעות בטווח הקצר והארוך. רוב הגברים הניגשים לרכוש טבעת לא באמת יודעים מאיפה להתחיל. המפגש עם המגוון העצום של הטבעות, היהלומים, סגנונות השיבוץ והעיצוב עלול להבהיל, אולם אפשר להתגבר על החשש במידה ומשתמשים בעצות הנכונות.

האם היא מרוצה מהטבעת? צפו בעצמכם :)הטיפ החשוב ביותר עבור רכישה של טבעות אירוסין הוא להגדיר את התקציב מראש. בניגוד למה שנהוג לחשוב, טבעת מוצלחת היא לא פונקציה של השקעה כלכלית גדולה. גם בתקציב סטנדרטי אפשר להשיג טבעות מרשימות, אלגנטיות, נעימות ומחמיאות. כל עוד מגדירים את התקציב מראש ונמנעים מבזבוז זמן ואנרגיות, כל שאר התהליך של חיפוש אחר טבעות אירוסין הופך להיות הרבה יותר קל ופשוט.


טווח מחירים וסגנונות עיצוב


שני שיקולים נוספים המלווים את התהליך של בחירת טבעות אירוסין הם טווח מחירים וסגנונות עיצוב. באופן עקרוני, המחיר מושפע בעיקר מתכונות היהלום המשובץ בתוך הטבעת. המחיר של היהלום נקבע לפי משקלו, צבעו, הניקיון והחיתוך. ככל שתכונות אלו מדויקות ואקסקלוסיביות יותר, כך צפוי מחירו של היהלום לקפוץ כלפי מעלה.

מבחינת סגנונות עיצוב, על טעם וריח אין מה להתווכח. רצוי להכריע בשלב מוקדם האם לתת עדיפות לזהב לבן על פני זהב צהוב, לנסות להתרשם מסוג התכשיטים המועדפים על מי שצפויה לקבל את הטבעת ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. את ההבדלים העיקריים ניתן לראות בין טבעות אירוסין עדינות, קלאסיות, מיוחדות, סוליטר או יוקרתיות. מומלץ להסתכל היטב על התכשיטים שבת הזוג עונדת, לנסות לדלות פרטים מחברות או בני משפחה ולהתאים בין הטבעת לבין סגנון החיים. בנוסף, רצוי לזכור שבטבעות וביהלומים הגודל לא קובע. הדבר החשוב הוא למצוא איזון בין הגודל לבין איכות האבן ובהירותה.
 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010