ארון משרדי


ארון משרדי הוא רהיט שמידת חשיבותו במשרד הינה רבה מאוד. מכאן שארון במשרד הוא פריט חובה. הארון המשרדי משמש אותנו לתייק לארגן ולאכסן מסמכים, ניירת וכל מני חפצים משרדיים שאין אנו רוצים שיבלטו אל מחוץ לארון. זו היא הדרך היעילה ביותר למנוע אי סדר במשרד, כך ששום מסמך לא אובד. בדרך זו יעילות העובדים גדלה והסביבה המשרדית הרבה יותר מסודרת ושקטה.

מדברים אלו ניתן להבין מאין צצו בתקופה האחרונה כל שלל העיצובים של ארונות למשרד. למעשה בעל המשרד יכול להתפרע בדמיונו ככל שיחפוץ. סביר להניח שלכל גחמה שתעלה ברוחו, יקום מעצב ארונות שיוכל לענות עליה. ניתן למצוא ארונות משרד שמיוצרים כיום מסוגי חומרים שונים ומגוונים כגון סוגי עץ שונים, שילובים של זכוכית ופלסטיק ומתכות.

למעשה תחת הכותרת ארון משרדי ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של ארונות למשל: ארונות משרדיים, ארונות קלסרים, ארונות ארכיב וארונות אחסון. כמובן שקיימים גם ארונות מותאמים אישית ואלו הם ארונות מנהלים, ארונות ויטרינה ואו מזנון משרדי. וכמובן שהארון יכול להיות מחולק לתאים, מגירות ומדפים, להחיל רק אחד מהם או לשלב בין כל השלושה.

כאשר בעל משרד רוצה לקנות ארון משרדי רצוי מאוד שהוא יחשוב מראש על כל הצרכים שלו. מה בדיוק הוא רוצה שיאוחסן בתוך אותו ארון משרדי? ומכאן כמה מקום הוא צריך? כמה מקום ובאיזה גודל בעצם צריך להיות הארון?באיזה גובה הוא רוצה את הארון? ובנוסף חשוב שיהיה לו מושג מאיזה חומר הוא רוצה שהארון יהיה עשוי.

ארון משרדי אידיאלי הוא ארון שאפשר לסגור על ידי דלת ובתוכו ישנם מדפים פתוחים מאחר וזו הדרך הנוחה ביותר להניח עליהם קלסרים עומדים. לכן סוג מאוד פופולארי בזמן האחרון הם ארונות הזזה שהופכים בימים אלה יותר ויותר אידיאלים לסביבה המשרדית.

ראשית, דלתות הזזה חוסכות הרבה מאוד מקום, דבר מאוד פרקטי ונחוץ במשרדים הקטנים בעיר הצפופה. חזותו נראית אסתטית מאוד, לא נדרש מאמץ לפתוח את הדלתות אלא הן מחליקות על גבי מסילה שזה יתרון רב על פני הארונות הסטנדרטיים.

בארונות רגילים כובדה של הדלת מתחיל לאחר זמן מה להשפיע על הצירים ואז נוצרת בעיה שלא ניתן לסגור את הדלת של הארון כמו שצריך, ואז גם החזות כבר לא נראית אסתטית כמו בעבר. דלת של ארון שנפתחת החוצה יוצרת מראה מאיים מעט ואילו ארון בעל דלת הזזה יראה נעים ואסתטי כשהוא פתוח או סגור.

 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010